Daha fazla video: Nasıl Çalışır Montaj Uzmanlar

Kompost ve Su

Air-Pot konteyner komple yetiştirme sisteminin sadece bir parçasıdır. Sistemden tam olarak faydalanabilmek için uygun bir kompost karışımı kullanmak ve doğru sulama rejimini uygulamak çok önemlidir.

Havalandırmanın ve tahliyenin yeterli olmaması geleneksel konteynerlerle çalışırken büyük sorun yaratır.

Fakat Air-Pot sisteminde böyle sorunlar görülmez. Dünya genelinde müşterilerimizle birlikte, yerel bileşenlerin de karışıma katıldığı farklı kompost karışımlarını tasarladık ve test ettik.

Sulama sistemi ve gübreleme konusunda da aynı özen gösterilmelidir. Büyüme hızının artması ve yeni beyaz uçlu köklerin sayısının çok daha fazla olması sebebiyle Air-Pot® sisteminde yetiştirilen bitkiler daha fazla nem ve besin ister. Bu ihtiyacı karşılamak sistemin başarısı bakımından belirleyicidir.

Lütfen planlarınız hakkında fikirlerinizi bizimle paylaşın. Air-Pot® yetiştiricileriyle 20 yılı aşan yetiştiricilik deneyimimiz bulunmaktadır ve bu deneyimimizi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Ürün Gamı

“We can only produce a high quality tree using Air-Pot containers; they provide the perfect growing environment for the roots of our trees”

Hilary Collins – Grafton Trees

Diğer uzmanlar