Mali̇yet Tasarrufu

Air-Pot® kullanmak sadece bir konteyner tercihi değildir – tüm yetiştirme yönteminizde çığır açan bir karardır. Air-Pot® normal bitki konteynerlerine kıyasla ucuz değildir, fakat Air-Pot sistemiyle yetiştirilen üstün bitkilerin sağladığı büyük faydaların getirisi ilk yatırım maliyetinin çok üstünde olacaktır.

  • Air-Pot® sistemiyle yetiştirilen bitkiler sağlıklı bitkilerdir ve sağlıklı bitkiler daha hızlı ve daha yüksek fiyatlara satılır.
  • Air-Pot® sistemiyle yetiştirilen bitkiler daha hızlı büyüdüğünden daha çabuk ürün verir, yatırım daha çabuk gelire dönüşür ve kârlılık artar.
  • Air-Pot® sistemiyle yetiştirilen bitkiler hastalıklara daha dirençlidir, dolayısıyla hem kayıplar hem de böcek ve mantar ilacı giderleri daha azdır.
  • Air-Pot® sistemiyle yetiştirilen bitkiler daha seyrek saksı değiştirme gerektirir, bu sayede işçilik maliyetleri azalır.
  • Air-Pot sistemi size daha fazla uygulama esnekliği sağlar. Bitkilerinizi indirimli fiyatlara satmak yerine fazladan bir sezon Air-Pot sisteminde muhafaza edebilirsiniz ya da sonraki sezon daha değerli olacak bir bitki için daha büyük saksıya geçirebilirsiniz.
  • Air-Pot® sistemiyle yetiştirilen bitkilerin yeri değiştirildiğinde uyum sağlama becerileri daha yüksektir, bu sayede yer değiştirme kayıpları olmaz ve mutlu müşteriler daha fazla sipariş için size gelir.

Neticede esas zor olan “Air-Pot sisteminin ilk yatırım maliyetini karşılamak” değil “Air-Pot sistemini kullanmadığınız durumda yaşayacağınız zararı karşılamak”tır.

“Biz her zaman yarattığı muhteşem kökleri nedeniyle Air-Pot sisteminden yanayız. Yeniliklere son derece açığız ve Air-Pot’un bu özelliğini rekabette bizi öne çıkarması için kullanıyoruz”

Diğer Uzmanlar