UZMANLAR – FİDANLIKLAR

KÜÇÜK ÜRÜNLER

Pek çok ülkedeki ticari fidanlıklar Air-Pot sisteminden faydalanarak çok çeşitli türlerde çok kaliteli ürünler elde etmektedir. Air-Pot®la yetiştirilen ağaçlarda daha az saksı değişimi gerektiğinden maliyetler düşer ve stok yönetimi kolaylaşır. Bu ağaçlar toprağa dikildiğinde muhteşem kökleri sayesinde peyzaja hemen uyum sağlayarak olası zararları çok azaltır.

Kuzey kutup dairesinin kozalaklı ağaçlarından Körfezin palmiye ağaçlarına, İngiliz çit çalılarından Florida narenciye ağaçlarına kadar değişen çeşitlerde Air-Pot sistemi dünya genelinde uzman yetiştiricilerin daha kısa sürede daha iyi ağaçlar yetiştirmesini sağlar.

Diğer Uzmanlar – Kuruluşlar

MEYVE VE SEBZELER

“Muhteşem kökler, Daha iyi bitkiler, daha kolay mahsul toplama Air-Pot® hepsini sağlıyor.”
Florida organik çiftçisi Lyn Steward yedi ay boyunca sürekli domates mahsulü alabiliyor.

Meyve ve Sebze için Air-Pot®

“Neredeyse hiç başarısızlık olmuyor, oluyorsa da bu genelde ya birinin ağacı hiç sulamamasından ya da aşırı sulamasından kaynaklanıyor.”

Steve McCurdy – Majestic Trees

Diğer Uzmanlar – Peyzaj Uzmanları

BÜYÜK ÜRÜNLER

Air-Pot sistemi çok büyükler de dâhil olmak üzere her boyutta ağaç için konteyner sağlayabilme kabiliyetiyle gerçekten eşsizdir. Air-Pot® duvarını oluşturan parçalar herhangi bir boyut veya şekilde konteyner oluşturmak üzere bir araya getirilebilir. Bazı fidanlıklar sistemi yüksek kaliteli büyük ağaçlar yetiştirmek üzere kullanmak konusunda uzmanlaşmıştır. Havayla budama sayesinde üretilen muhteşem yoğunluktaki kök topları en büyük ağaçların bile taşınmasını ve yerine dikilmesini kolaylaştırır.

Air-Pot U

Air Pot® duvarının kullanım esnekliği ağaç yetiştiriciliğine yepyeni bir yaklaşım kazandırmıştır. Yükseltilmiş asılı su havuzları Air-Pot sistemi ile yetiştirmenin tüm faydalarını sağlarken, aynı zamanda bitkilerle çalışmayı ve hasatın makineleştirilmesini kolaylaştırır.