The Air-Pot system has revolutionised the growing of plants.

Expert users

The Air-Pot System

Bitkilerin sağlıklı yetişmesi için sağlıklı kökler gerekir, fakat standart saksılar kökleri deforme ederek bitkiye ciddi zarar verir. Air-Pot sistemi ise bitkinin sağlıklı kılcal kökler geliştirmesini sağlamak yoluyla bitki sağlığını aktif olarak geliştirmek suretiyle tersini yapar. Bu sayede bitkinin besin ve su çekme kabiliyeti artar, daha sağlıklı şekilde daha hızlı büyür.

“Arboretum fidanlığında Air-Pot konteynerlerde 3000’den fazla türümüz var ve harika sonuçlar alıyoruz”

Tony Kirkham – Kew Kraliyet Botanik Bahçeleri, Londra

Daha fazla uzman

 

Air-Pot® UZMANLARIN SEÇİMİ

Pek çok ülkede bulunan gerek küçük gerekse çok büyük boyutlardaki Fidanlıklar Air- Pot sisteminin semeresini görmektedir. Air-Pot sistemi herhangi bir boyut için konteyner sağlama kabiliyetiyle gerçekten eşsizdir.

Ticari ve rekabetçi meyve ve sebze yetiştiricileri, kısa tedarik süreleri ve ödüllü sonuçlarla Air-Pot sisteminin faydalarının farkına varmaktadır.

Dünya genelindeki Bahçecilik Kuruluşları araştırma ve koruma işlerinde Air-Pot sistemini benimsemiştir. Zirvedeki botanik uzmanları da Air-Pot®un faydalarını benimsemiştir.

Peyzaj tasarımcıları Air-Pot’la elde edilen ürünlerin neredeyse %100’lük başarı oranını ve Air-Pot ürünlerinin hızlı kurulumunu takdir etmektedir. Zirvedeki peyzaj tasarımcıları prestijli işlerde Air-Pot® kullanımını gitgide daha çok tavsiye etmektedir.

Dünya Genelinde Air-Pot sistemi tropikal kuşaktan kuzey kutbuna kadar tüm bitki türleri için etkilidir.